Lokalizacja

2
Dorosłych
Bez dzieci
Dorosłych
-
+
Wiek 3-14 Dziecko
-
+
wybierz
Szukaj
left
right
Wyczyść
Wybierz date przyjazdu

Piękne miejsce w wyjątkowej lokalizacji

Lokalizacja

Nasz resort położony jest bezpośrednio nad jeziorem Niegocin, tuż przy ujściu kanału Niegocińskiego. Jest to centralny punkt Szlaku Wielkich Jezior Mazurskich, który stanowi świetną bazę wypadową podczas rejsu po Mazurach. Lokalizacja łączy w sobie bliskość natury i możliwość korzystania z infrastruktury turystycznej.

 

5 min od centrum Giżycka / 3 h z Warszawy

Bezpośredni widok na jezioro

Unikatowa lokalizacja pozwala cieszyć się pięknymi widokami na jezioro Niegocin oraz kanał Niegociński. Walory krajobrazu widoczne są z okien i tarasów każdego apartamentu, co sprawia, że niezapomniane wrażenia na długo pozostają w pamięci naszych gości.

Odpocznij na łonie natury

W świecie pełnym bodźców – widok na wodę pozwala się wyciszyć i zrelaksować – dlatego ekspozycja jeziora jest tutaj priorytetem. Unikalny krajobraz sprawia, że nasi goście odwiedzają nas nawet poza sezonem, aby uciec od codzienności, zgiełku miasta, szarości i hałasu. Atmosfera spokoju i obcowania z naturą pomaga osiągnąć wewnętrzny spokój i sprawia, że zmartwienia i stres tracą na sile.

Atrakcje Nautica Resort

Na terenie osiedla mamy własną plażę i strefę relaksu. Nasi goście mogą korzystać z nabrzeża, pomostów, leżaków i hamaków. Co roku otwieramy restaurację sezonową, w której można ugasić pragnienie, zjeść pyszne przekąski lub świeże dania z grilla. Przy plaży znajduje się palenisko ogniska, które sprzyja wspólnemu biesiadowaniu i integracji. W porcie można zacumować łódź lub skorzystać z bogatej oferty charteru łodzi. W wypożyczalni znajdują się również kajaki, rowery wodne, skutery wodne.

Atrakcje w okolicy

Okoliczne lasy zachwycają miłośników pieszych i rowerowych wycieczek. Podczas takiego spaceru zaobserwować można dziko żyjącą zwierzynę lub rzadkie gatunki ptaków. W odległości ok. 700 m od Nautica Resort znajduje się restauracja serwująca tradycyjne mazurskie specjały. W Giżycku i okolicach znajdą Państwo wiele znakomitych restauracji, serwujących także świeże mazurskie ryby.

Zabytki

Warto wybrać się na spacer do Twierdzy Boyen – jest to jeden z najlepiej zachowanych w Polsce zabytków architektury obronnej z połowy IXI wieku lub zobaczyć Zamek Krzyżacki. W centrum Giżycka znajduje się fascynująca Wieża Ciśnień oraz Zabytkowy Most Obrotowy na kanale Łuczańskim – jeden z dwóch takich w całej Europie, otwierany ręcznie w wyznaczonych godzinach.

Atrakcje dla najmłodszych

Na najmłodszych turystów czeka moc atrakcji w Giżyckim Lunaparku przy miejskiej plaży, a także wodny park - Boyen Water Park. Pływający tor składa się z różnych przeszkód i platform, w tym małpi gaj ze zjeżdżalnią, ośmiometrowa huśtawka, trampolina, poducha – wyrzutnia i wodny bączek. Nieopodal, w malowniczym lesie znajduje się największy na Mazurach park linowy. Wyjątkową atrakcją jest przejazd tyrolką nad jeziorem oraz wielki basen z 10 tys. piłeczek. Warto także zajrzeć do Papugarni w Wilkasach.

Apartamenty Nautica

Zobacz jak dojechać